Logi sisse
ET
EN
- vali spordisaal -
TONDI fit
ROTERMANNI fit
VIIMSI fit
TONDI fit
ROTERMANNI fit
VIIMSI fit
P 08.09
E 09.09
T 10.09
K 11.09
N 12.09
R 13.09
L 14.09
P 15.09
E 16.09
T 17.09
K 18.09
N 19.09
R 20.09
L 21.09
P 22.09
E 23.09
T 24.09
K 25.09
N 26.09
R 27.09
L 28.09
P 29.09
E 30.09
T 01.10
K 02.10
N 03.10
R 04.10
L 05.10
- vali spordisaal -
TONDI fit
ROTERMANNI fit
VIIMSI fit
TONDI fit
ROTERMANNI fit
VIIMSI fit
19.08.2024 - 25.08.2024
Nädal edasi
Nädalavaade
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev
Kõik treeningud
Lihasvastupidavustreening
Jõusaal
Keha ja meel
Kardio ja lihastreening
Tantsuline treening
Esmaspäev
19.08
Teisipäev
20.08
Kolmapäev
21.08
Neljapäev
22.08
Reede
23.08
Laupäev
24.08
Pühapäev
25.08
07:00
08:00
Core&Tone
08:00 - 08:45
Olga Grib
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
BODYART®
08:00 - 08:45
Kristi Roosimägi
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Core&Tone
08:00 - 08:45
Olga Grib
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
09:00
Kõht/Selg/Tuhar
09:00 - 09:45
Janika Koch-Mäe
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
10:00
11:00
DanceFit
11:30 - 12:15
Enn Meiesaar
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Stretching Balance & Mobility
11:00 - 11:45
Olga Grib
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Stretching Balance & Mobility
11:30 - 12:25
Olga Grib
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Yoga
11:00 - 11:55
Helina Kallikorm
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
12:00
TotalBody
12:30 - 13:15
Olga Grib
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
BODYART®
12:00 - 12:55
Kristi Roosimägi
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Ringtreening
12:30 - 13:30
Susie-Ann Palmre
Funktsionaaltreeningu ala, ROTERMANNI fit
13:00
14:00
15:00
16:00
Jõusaalis treener
16:45 - 17:45
Priit Kasemets
Jõusaal, ROTERMANNI fit
Jõusaalis treener
16:45 - 17:45
Priit Kasemets
Jõusaal, ROTERMANNI fit
Jõusaalis treener
16:30 - 17:30
Olivia Hermlin
Jõusaal, ROTERMANNI fit
17:00
BODYBALANCE®
17:30 - 18:30
Kristel Moorus
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
StrengthHIIT
17:45 - 18:45
Priit Kasemets
Funktsionaaltreeningu ala, ROTERMANNI fit
Kõht/Selg/Tuhar
17:00 - 17:45
Olga Grib
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
StrengthHIIT
17:45 - 18:45
Priit Kasemets
Funktsionaaltreeningu ala, ROTERMANNI fit
Stretching
17:45 - 18:15
Olga Grib
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
VinyasaYoga
17:30 - 18:30
Teele Triinu Jäär
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Ringtreening
17:30 - 18:30
Olivia Hermlin
Funktsionaaltreeningu ala, ROTERMANNI fit
Jõusaalis treener
17:00 - 18:00
Arne Arro
Jõusaal, ROTERMANNI fit
18:00
Yoga
18:45 - 19:40
Teele Triinu Jäär
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00