Logi sisse
ET
EN
- vali spordisaal -
TONDI fit
ROTERMANNI fit
VIIMSI fit
TONDI fit
ROTERMANNI fit
VIIMSI fit
R 03.05
L 04.05
P 05.05
E 06.05
T 07.05
K 08.05
N 09.05
R 10.05
L 11.05
P 12.05
E 13.05
T 14.05
K 15.05
N 16.05
R 17.05
L 18.05
P 19.05
E 20.05
T 21.05
K 22.05
N 23.05
R 24.05
L 25.05
P 26.05
E 27.05
T 28.05
K 29.05
N 30.05
- vali spordisaal -
TONDI fit
ROTERMANNI fit
VIIMSI fit
TONDI fit
ROTERMANNI fit
VIIMSI fit
22.04.2024 - 28.04.2024
Nädal edasi
Nädalavaade
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev
Kõik treeningud
Lihasvastupidavustreening
Keha ja meel
Jõusaal
Kardio ja lihastreening
Tantsuline treening
Eritreening
Esmaspäev
22.04
Teisipäev
23.04
Kolmapäev
24.04
Neljapäev
25.04
Reede
26.04
Laupäev
27.04
Pühapäev
28.04
07:00
08:00
Uus aeg! Core&Tone
08:00 - 08:45
Teele Triinu Jäär
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
VinyasaYoga
08:00 - 08:45
Helina Kallikorm
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Uus aeg! Core&Tone
08:00 - 08:45
Teele Triinu Jäär
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
09:00
Yoga
09:30 - 10:30
Kaili Kuusik
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Kõht/Selg/Tuhar
09:00 - 09:45
Teele Triinu Jäär
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Kõht/Selg/Tuhar
09:00 - 09:45
Mariita Mattiisen
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
10:00
11:00
DanceFit
11:30 - 12:15
Enn Meiesaar
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Yoga
11:30 - 12:25
Teele Triinu Jäär
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
UUS! YinYoga
11:00 - 11:55
Teele Triinu Jäär
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
12:00
TotalBody
12:30 - 13:15
Kirke Kirt
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Pilates
12:00 - 12:45
Kaili Kuusik
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Happy Aging treening
12:30 - 13:15
Enn Meiesaar
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
BODYBALANCE
12:00 - 12:55
Kaili Kuusik
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Core&Tone
12:30 - 13:25
Teele Triinu Jäär
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Ringtreening
12:30 - 13:25
Kirke Kirt
Funktsionaaltreeningu ala, ROTERMANNI fit
ROCK'N'CORE®
12:30 - 13:25
Maarja Gawley
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
13:00
14:00
15:00
16:00
Jõusaalis valvatreener
16:45 - 17:45
Priit Kasemets
Jõusaal, ROTERMANNI fit
TotalBody
16:30 - 17:15
Teele Triinu Jäär
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Jõusaalis valvetreener
16:45 - 17:45
Priit Kasemets
Jõusaal, ROTERMANNI fit
BODYBALANCE®
16:30 - 17:30
Kristel Moorus
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
TotalBody
16:30 - 17:30
Kirke Kirt
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
17:00
BODYBALANCE®
17:30 - 18:30
Kristel Moorus
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Uus! StrengthHIIT
17:45 - 18:45
Priit Kasemets
Funktsionaaltreeningu ala, ROTERMANNI fit
FitZen
17:30 - 18:25
Mailiis Tammeveski
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Ringtreening
17:30 - 18:25
Olivia Hermlin
Funktsionaaltreeningu ala, ROTERMANNI fit
Kõht/Selg/Tuhar
17:00 - 17:45
Mailiis Tammeveski
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Stretching
17:45 - 18:15
Mailiis Tammeveski
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
UUS! StrengthHIIT
17:45 - 18:45
Priit Kasemets
Funktsionaaltreeningu ala, ROTERMANNI fit
VinyasaYoga
17:30 - 18:30
Teele Triinu Jäär
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
UUS aeg! Ringtreening
17:30 - 18:30
Mariita Mattiisen
Funktsionaaltreeningu ala, ROTERMANNI fit
Jõusaalis valvetreener
17:00 - 18:00
Arne Arro
Jõusaal, ROTERMANNI fit
18:00
Yoga
18:45 - 19:40
Teele Triinu Jäär
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00