Logi sisse
ET
EN
- vali spordisaal -
TONDI fit
ROTERMANNI fit
VIIMSI fit
TONDI fit
ROTERMANNI fit
VIIMSI fit
K 24.04
N 25.04
R 26.04
L 27.04
P 28.04
E 29.04
T 30.04
K 01.05
N 02.05
R 03.05
L 04.05
P 05.05
E 06.05
T 07.05
K 08.05
N 09.05
R 10.05
L 11.05
P 12.05
E 13.05
T 14.05
K 15.05
N 16.05
R 17.05
L 18.05
P 19.05
E 20.05
T 21.05
- vali spordisaal -
TONDI fit
ROTERMANNI fit
VIIMSI fit
TONDI fit
ROTERMANNI fit
VIIMSI fit
15.04.2024 - 21.04.2024
Nädal edasi
Nädalavaade
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev
Kõik treeningud
Kardio ja lihastreening
Jõusaal
Lihasvastupidavustreening
Keha ja meel
Tantsuline treening
Esmaspäev
15.04
Teisipäev
16.04
Kolmapäev
17.04
Neljapäev
18.04
Reede
19.04
Laupäev
20.04
Pühapäev
21.04
07:00
Ringtreening
07:45 - 08:30
Martin Luhari
Syngry/TRX, TONDI fit
Pilates Stretch
07:30 - 08:15
Katrin Koort
Orhidee, TONDI fit
Pilates
07:30 - 08:15
Kaili Kuusik
Lavendel, TONDI fit
Core&Tone
07:45 - 08:30
Katrin Koort
Orhidee, TONDI fit
Ringtreening
07:30 - 08:30
Rasmus Juhanson
Syngry/TRX, TONDI fit
08:00
Jõusaalis valvetreener
08:00 - 10:00
Artur Kuusmets
Jõusaal, TONDI fit
Jõusaalis valvetreener
08:30 - 09:30
Rasmus Juhanson
Jõusaal, TONDI fit
09:00
10:00
Core&Tone
10:30 - 11:25
Mirjam Lehismets
Orhidee, TONDI fit
TotalBody
10:30 - 11:25
Riina Suhotskaja
Syngry/TRX, TONDI fit
Ringtreening
10:30 - 11:25
Laura Luhari
Syngry/TRX, TONDI fit
Yoga
10:30 - 11:30
Kristel Moorus
Lavendel, TONDI fit
Kõht/Selg/Tuhar
10:30 - 11:15
Mirjam Lehismets
Orhidee, TONDI fit
EnergyFlow
10:00 - 11:00
Enn Meiesaar
Orhidee, TONDI fit
11:00
Jõusaalis valvetreener
11:00 - 13:00
Artur Kuusmets
Jõusaal, TONDI fit
Body&Balance
11:30 - 12:25
Riina Suhotskaja
Orhidee, TONDI fit
Stretching
11:20 - 11:50
Mirjam Lehismets
Orhidee, TONDI fit
12:00
Uus aeg! Pilates
12:00 - 12:45
Kaili Kuusik
Orhidee, TONDI fit
Ringtreening
12:00 - 13:00
Laura Luhari
Syngry/TRX, TONDI fit
Ringtreening
12:00 - 12:45
Susan Keedus
Syngry/TRX, TONDI fit
Stretching Balance Mobility
12:00 - 13:00
Olga Grib
Lavendel, TONDI fit
BodyFit
12:15 - 13:00
Tuuli Jürgens
Orhidee, TONDI fit
Ringtreening
12:00 - 12:45
Susan Keedus
Syngry/TRX, TONDI fit
Core&Tone
12:00 - 12:55
Kirke Kirt
Orhidee, TONDI fit
13:00
14:00
15:00
Jõusaalis valvetreener
15:30 - 17:30
Rasmus Juhanson
Jõusaal, TONDI fit
16:00
Core&Tone
16:30 - 17:15
Mailiis Tammeveski
Orhidee, TONDI fit
Kõht/selg/tuhar
16:30 - 17:15
Mailiis Tammeveski
Orhidee, TONDI fit
UUS! YinYoga
16:30 - 17:30
Teele Triinu Jäär
Lavendel, TONDI fit
17:00
Erandkorras ei toimu! ZUMBA
17:30 - 18:25
Hedi Kuhlap
Orhidee, TONDI fit
BODYART®
17:45 - 18:45
Jaanika Tammearu
Lavendel, TONDI fit
Core&Tone
17:30 - 18:10
Janika Koch-Mäe
Orhidee, TONDI fit
BODYBALANCE®
17:30 - 18:30
Kristel Moorus
Lavendel, TONDI fit
Ringtreening
17:30 - 18:15
Mirjam Lehismets
Syngry/TRX, TONDI fit
VinyasaYoga
17:10 - 18:05
Kristel Moorus
Lavendel, TONDI fit
DanceFit
17:30 - 18:25
Enn Meiesaar
Orhidee, TONDI fit
Shindo®
17:30 - 18:25
Kristel Moorus
Lavendel, TONDI fit
Ringtreening
17:10 - 18:10
Mailiis Tammeveski
Syngry/TRX, TONDI fit
18:00
TotalBody
18:30 - 19:25
Riina Suhotskaja
Orhidee, TONDI fit
Jõusaalis valvetreener
18:00 - 19:00
Arne Arro
Jõusaal, TONDI fit
Kõhueri
18:15 - 18:45
Mirjam Lehismets
Syngry/TRX, TONDI fit
Pilates
18:15 - 19:10
Kaili Kuusik
Lavendel, TONDI fit
EasyFit
18:30 - 19:15
Enn Meiesaar
Orhidee, TONDI fit
ROCK'N'CORE®
18:00 - 18:55
Maarja Gawley
Orhidee, TONDI fit
FitZen
18:00 - 19:00
Mailiis Tammeveski
Orhidee, TONDI fit
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00