Logi sisse
ET
EN
- vali spordisaal -
TONDI fit
ROTERMANNI fit
VIIMSI fit
TONDI fit
ROTERMANNI fit
VIIMSI fit
K 15.05
N 16.05
R 17.05
L 18.05
P 19.05
E 20.05
T 21.05
K 22.05
N 23.05
R 24.05
L 25.05
P 26.05
E 27.05
T 28.05
K 29.05
N 30.05
R 31.05
L 01.06
P 02.06
E 03.06
T 04.06
K 05.06
N 06.06
R 07.06
L 08.06
P 09.06
E 10.06
T 11.06
- vali spordisaal -
TONDI fit
ROTERMANNI fit
VIIMSI fit
TONDI fit
ROTERMANNI fit
VIIMSI fit
06.05.2024 - 12.05.2024
Nädal edasi
Nädalavaade
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev
Kõik treeningud
Lihasvastupidavustreening
Keha ja meel
Jõusaal
Kardio ja lihastreening
Tantsuline treening
Eritreening
Esmaspäev
06.05
Teisipäev
07.05
Kolmapäev
08.05
Neljapäev
09.05
Reede
10.05
Laupäev
11.05
Pühapäev
12.05
07:00
08:00
Uus aeg! Core&Tone
08:00 - 08:45
Kristi Roosimägi
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
BODYART®
08:00 - 08:45
Kristi Roosimägi
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Uus aeg! Core&Tone
08:00 - 08:45
Maarja Gawley
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
09:00
Yoga
09:30 - 10:30
Kaili Kuusik
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Kõht/Selg/Tuhar
09:00 - 09:45
Kristi Roosimägi
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Kõht/Selg/Tuhar
09:00 - 09:45
Janika Koch-Mäe
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
10:00
11:00
DanceFit
11:30 - 12:15
Enn Meiesaar
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Pilates
11:00 - 11:45
Kaili Kuusik
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Stretching Balance & Mobility
11:30 - 12:25
Olga Grib
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Täna kell 11.30 YinYoga
11:30 - 12:30
Ethel Saks
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
12:00
TotalBody
12:30 - 13:15
Kirke Kirt
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Pilates
12:00 - 12:45
Kaili Kuusik
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Happy Aging treening
12:30 - 13:15
Enn Meiesaar
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
BODYART®
12:00 - 12:55
Kristi Roosimägi
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
UUS! BodyBallet
12:30 - 13:25
Olga Grib
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Ringtreening
12:30 - 13:25
Kirke Kirt
Funktsionaaltreeningu ala, ROTERMANNI fit
ROCK'N'CORE®
12:30 - 13:25
Maarja Gawley
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
13:00
14:00
15:00
16:00
Jõusaalis valvatreener
16:45 - 17:45
Priit Kasemets
Jõusaal, ROTERMANNI fit
TotalBody
16:30 - 17:15
Mailiis Tammeveski
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Jõusaalis valvetreener
16:45 - 17:45
Priit Kasemets
Jõusaal, ROTERMANNI fit
BODYBALANCE®
16:30 - 17:30
Kaili Kuusik
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
17:00
BODYBALANCE®
17:30 - 18:30
Kristel Moorus
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Uus! StrengthHIIT
17:45 - 18:45
Priit Kasemets
Funktsionaaltreeningu ala, ROTERMANNI fit
FitZen
17:30 - 18:25
Mailiis Tammeveski
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Ringtreening
17:30 - 18:25
Mariita Mattiisen
Funktsionaaltreeningu ala, ROTERMANNI fit
Kõht/Selg/Tuhar
17:00 - 17:45
Jaanika Tammearu
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Stretching
17:45 - 18:15
Jaanika Tammearu
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
UUS! StrengthHIIT
17:45 - 18:45
Priit Kasemets
Funktsionaaltreeningu ala, ROTERMANNI fit
VinyasaYoga
17:30 - 18:30
Ethel Saks
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
Jõusaalis valvetreener
17:00 - 18:00
Arne Arro
Jõusaal, ROTERMANNI fit
18:00
Yoga
18:45 - 19:40
Teele Triinu Jäär
Rühmatreeningute saal, ROTERMANNI fit
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00